0

Genta Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më joshëse të estradës sonë.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me fotot provokuese, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit një video, në të cilën shfaqet duke bërë lëvizje provokuese.

E veshur me një bluzë të shkurtër, me të cilën kishte vënë në pah belin, kurse poshtë kishte veshur pantallona.

Genta ishte kthyer prapa dhe bënte lëvizje provokuese, ndërsa videon e postoi në llogarinë e saj në Instagram. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE