0

Morena Taraku vazhdon të jetë një emër tejet i lakuar nga mediat rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAvip.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur shkur dhe provokuese.

E me këtë veshje ajo do t’i lë meshkujt pa gjumë. /ORAvip/

SHPËRNDAJE