0

Janë mjaft të komentuar si çift pasi dashurinë për njëri-tjetrin e tregojnë publikisht.

Bëhet fjalë për kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, Anita.

Të dy ata herë pas herë bëjnë dedikimi romantike, madje edhe imazhet intime nuk mungojnë.

Ishte Anita ajo që së fundi ka ndarë një fotografi ku shihet duke i dhuruar një puthje Ramushit.

“Dikur kur kemi qenë të ri”, ka shkruar Anita sipër imazhit romantik.

Ndërkohë, kujtojmë që Anita dhe Ramushi janë prindër të tre fëmijëve.

SHPËRNDAJE