0

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona Muqiqi është shumë përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë gjithnjë e më të komentur, përcjell ORAinfo.

Egzona tani po merret me menaxhimin e një dyqani me veshje elegante për femra.

Këtë kohë, ajo po qëndron në Turqi me Albatritin dhe duket se këtë pushim po e shijon shumë.

Ajo sot ka publikuar një video ku shfaqe një moment intim në krahet e burrit të saj.

Për më tepër shikojeni videon. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE