0

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Gëzimja nuk po mungon me postime të ndryshme pas martesës.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shihet se ka shkuar në dasmë e me këtë pamje po duket më bukur se kurrë reja e Remzies./ORAinfo/

SHPËRNDAJE