0

Duda Balje është deputete e Kuvendit të Kosovës.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme, shkruan ORAinfo.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me stil sportiv dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE