0

Remzie Osmani është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasëm dhe festë tjetër familjare, shkruan ORAinfo.

Remzia është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E lojës tashmë të famshme “Ludo King”, duket se nuk i ka shpëtuar as Remzie Osmani, pasi sot ka publikuar një foto ku shihet me nipin e saj duke luajtur këtë lojë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE