0

Aktorja dhe modelja e njohur, Arta Elezaj njihet për fotografitë provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Ajo çdo herë na befason me pamjen e saj.

E se fundmi, ‘Xhakarta’ ka vendosur t’ua qet ‘flakën’ meshkujve.

Ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të shkurt e provokues, Arta po duket ‘zjarr’.

Për më tepër shikoni fotot me poshtë. /ORAvip/

SHPËRNDAJE