0

Teuta vazhdon të mbetët aktorja më e dashur për publikun.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E mjaftë aktiv është edhe burri i saj, Adonisi.

Sot ai ka publikuar një foto të para disa viteve, ku shihet bashkë me motrat dhe vëllaun e tij.

Duket se të gjithë ngjajnë me njëri-tjetrin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE