0

Kush ia bëri Leonora Jakupit këtë befasi kaq të këndshme.

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAvip.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit ajo tregoi se ka pranuar një dhuratë shumë të këndshme nga një biznes privat. /ORAvip/

SHPËRNDAJE