0

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/afronab-mp4-2″]

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto të cilën e ka përshkruar, ‘Kam nevojë për vitaminën D’.

Në këtë foto Afrona po duket shumë bukur. /ORAvip/

SHPËRNDAJE