0

Vajza e Shkurte Fejzës, po i jep fund beqarisë.

Ajo bëri një kanagjegj ku pati shumë të ftuar dhe një atmosferë të zjarrtë, shkruan ORAinfo.

Nga vet ajo, por edhe nga mysafirët arritëm të shohim pamje nga më ndryshmet.

E në fund fare, Gresa publikoi një foto familjare.

Por, ajo që merr vëmendjen është se ata nuk ishin të gjithë duke e shikuar të njëjtin fotograf, e kjo mund të vërehet nga shikimet e tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE