0

Edona është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të Tunës të cilës i uron suksese.

Duket se Edona dhe Tuna kanë raporte të mira mes vete./ORAinfo/

SHPËRNDAJE