0

Nazan Kesall është një prej aktoreve më të pëlqyera turke.

Ajo luajti në shumë filma e serial dhe pothuajse në të gjithë u bë shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Faziletës’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bija’.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, ku është e martuar dhe ka një djalë.

E nga fotot që i shohim duket se djali i saj është i rritur tani./ORAinfo/

SHPËRNDAJE