0

Njomza Martinaj po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e në media.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, përcjell ORAinfo.

Njomza nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është nisur për dasmë mirëpo, ai që mer gjithë vëmendjen është tatuazhi që ka bërë ajo në dorën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE