0

Seriali ‘Hakmarrje e ëmbël’ është për momentin një ndër më të shikuarit në Turqi.

Shumë i pëlqyer po rezulton të jetë edhe jashtë kufijve turk e po kështu edhe në publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Janë rolet kryesore ato që janë më të pëlqyerat e sidomos ato të ‘Sinanit’ dhe ‘Pelinit’.

Edhe pse në serial janë të dashur, ata jashtë serialit janë shumë shokë të mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE