0

Zbulohet çka janë mes vete Anita dhe Nora Istrefi.

Mbrëmë këngëtarja e njohur Jehona Sopi ka festuar ditëlindjen ku nuk munguan këngët e vallet.

Në mesin e të ftuarve padyshim që ishin edhe mikeshat e saj të cilat janë të njohur për publikun si Leonora Jakupi, Lola.

Anita dhe Nora kanë ndarë një instastory ku kanë treguar dashurinë dhe lidhjen e tyre si dy kojshike.

Kaq të afërta qenkan e nuk e paskemi ditur.

SHPËRNDAJE