0

Egzona Muqiqi është personazh shumë i njohur dhe i përfolur.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me dy fustanat e saj më të ri në dyqan./ORAinfo/

SHPËRNDAJE