0

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen janë një prej çifteve më të pëlqyera nga kinematografia turke.

Çifti kurorëzoi dashurinë e tyre më martesë para pak viteve dhe para një muaji u bënë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.

Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Karan.

Pas lindjes duket se Fahriyen e kanë mbuluar kilogramët e tepërt e këtë e dëshmojnë edhe imazhet që i publikon./ORAinfo/

SHPËRNDAJE