0

Është ndër femrat me të komentuara në medait rozë.

Faja është për moderatoren dhe këngëtaren e njohur shqiptare, Luana Vjollca.

Përveç angazhimeve të shumta, Luana komentohet edhe për paraqitjen e saj fizike.

Madje, jo rrallë është komentuar edhe për operacionet plastike, për të cilat ajo nuk ka pranuar se ka.
Në disa fotografi të realizuara vite më parë, këngëtarja duket shumë ndryshe.

Luana ka kohë që është pjesë e skenës muzikore. Ka ndjekës të shumtë të cilët me pasion e përcjellin krijimtarinë e saj.

Artistja e njohur shqiptare më datë 15 shkurt të këtij viti, ka publikuar projektin muzikor “Boll u bo tu vujt”, për tekstin e të cilit është përkujdesur vetë.

Me poshtë ju sjellim edhe disa foto të Luana Vjollas pas ndërhyrjeve kirurgjike:

SHPËRNDAJE