0

Seray Gozler është aktorja shumë e njohur turke.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale që në fillimet e karrierës, mirëpo, është roli i ‘Ferides’ në serialin mos ma lësho dorën ai që e bëri tejet të pëlqyer si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Po me këtë rol po bën bujë të madhe edhe në publikun shqiptar

‘Feridja’ tani duket se është moshuar shumë dhe nga foto që shohim duket shumë e lodhur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE