0

Seriali ‘Karasevda’ është një ndër më të popullarizuarit në Turqi e më gjerë.

Personazhet e këtij seriali u bënë tejet të njohur në publikun turk e atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Përveç rolit të ‘Nihanit’ dhe ‘Kemalit’, rol tjeter jo pak I rëndësishëm ishte edhe ai i vajzës së tyrë, ‘Denizit’.

Në serial është bebe mirëpo, tani ajo duket se është rritur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE