0

Sellma Kosumoviq tashmv është shumë e njohur në vendin tonë, për punën e saj si grimere.

Ajo është vajza që po bën ‘mrekulli’ duke grimosur femrat e estradës sonë, shkruan ORAinfo.

Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket paksa e lodhur dhe e parregulluar.

Duket se Sellma nuk ka shumë kohë të merret me veten, pasi ka shumë punë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE