0

Lala Limaj tashmë është shumë e përfolur në media.

Ajo është vajza e politikanit të njohur kosovar, Fatmir Limajt.

Lala u bë më e njohur pas dasmës së saj, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të mbetët shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e shtrirë dhe e pagrimosur.

Në foton në fjalë, Lala po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE