0

Egzona Muqiqi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të mediave rozë.

Ajo u bë e njohur në fillim si e dashura e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit dhe më vonë dasma e tyrë bëri shumë bujë në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Tani, ata janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

Egzona është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Edhe pse lindi jave më parë, Egzona duket të jetë në top-formë.

Ajo sot ka publikuar disa foto ku kishte veshur rroga të zeza dhe duket mjaft bukur. Kaq shpejt i ka rikthyer linjat e saj Egzona./ORAinfo/

SHPËRNDAJE