0

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAvip.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar foto të shumë viteve më parë dhe po duket shumë ndryshe./ORAvip/

SHPËRNDAJE