0

Kështu duket Ema, motra e Adelina dhe Zanfina Ismailit.

Edhe pse nuk e kemi parë në skenë dhe nuk është shumë e njohur për publikun, motra e Adelina dhe Zanfina Ismailit po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Ema Ismaili së fundmi nuk ka mbetur pa vëmendie mediatike.

Ajo sikurse motrat tjera po komentohet më së shumti për dukjen e padyshim edhe linjat trupore.

Së fundmi Ema ka publikuar një një instastory me filtera, ku fytyra i duket më ndryshe, sidomos buzët edhe më të trasha se që i ka.

SHPËRNDAJE