0

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAvip.

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku sot është shfaqur nga vendi i punës.

Në foton e fundit ajo shihet para pasqyrës dhe duket se është shëndoshur shumë./ORAvip/

SHPËRNDAJE