0

Nora Istrefi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Përveç me muzikën që e publikon, Nora karakterizohet edhe me pamjen shumë tërheqëse dhe paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

E këtë e shohim në fotot që i poston pothuajse çdo ditë ne rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në fustan të bardhë, ku po duket shumë e shëndoshë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE