0

Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo është e martuar dhe tashmë është nënë e dy vajzave, shkruan ORAinfo.

Vajzën e vogël, Kaltrina e lindi një muaj më parë dhe e pagëzoi me emrin Mara.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në një emision në Shqipëri.

Ajo që bie në sy është se Kaltrina po duket paksa e shëndoshë, megjithatë si gjithmon e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE