0

Brikena vazhdon të jetë shumë e njohur për publikun.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Se fundim ajo ka publikuar një foto në të cilën duket se është shëndoshur shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE