0

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari Vula përmes një postimi në Facebook, shkruan ORAvip.

Sara ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Poem blu.

E sot foton e saj e ka publikuar edhe Xheri, pra gjyshja e Poemës.

Duket se Xheri është shumë e emocionuar që është bërë gjyshe./ORAvip/

SHPËRNDAJE