0

Adelina Tahiri është shumë e njohur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me motrën e saj dhe po duken si binjake./ORAinfo/

SHPËRNDAJE