0

Learta dhe kunata e saj Neca, i kanë treguar gjithmonë fansave sa shumë kohë kalojnë bashkë dhe sa shumë e duan njëra tjerën.

Learta sot ka shkuar tek nëna e saj dhe ka kaluar edhe kohë me kunatën e saj,shkruan ORAinfo.

Ato kanë bërë edhe një lojë në InstaStory, ku i kanë ftuar fansat të bëjnë pyetje.

E në njërën prej pyetjeve se sa vite diferencë kanë ato të dyja, Learta është përgjigjur se ato kanë vetëm një vit diferencë nga njëra-tjetra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE