0

Ibrahim Tatlises është këngëtari turk që me zërin dhe këngët e tij u bë I njohur jo vetëm në Turqi por edhe në shumë vende të tjera të botës.

Këngët e saj dëgjohen e këndohen edhe sot pas shumë vitesh, përcjell ORAinfo.

Ai pati proleme disa herë me shëndet dhe tani ka ndryshuar shumë në pamje.

Në fotografitë që qarkullojnë në rrjete sociale ai shfaqet krejt ndryshe sa mezi njihet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE