0

Afra Saracoglu është një ndër aktoret më të bukura të kinematografisë turke.

Ajo rrëmbeu rolin kryesor në serialin e njohur, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, dhe me këtë rol ajo u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar ajo u bë e njohur po me këtë rol.

Ajo komentohet shumë sidomos për lidhjet e saj.

E para disa vitesh ajo ka qenë e lidhur me aktorin shumë të njohur Furkan Andiç, dhe fotot e tyre endë çarkullojnë në rrjete sociale./ORAinfo/

SHPËRNDAJE