0

Këngëtari I mirënjohur Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Ata pak ditë më parë janë berë prindër për herë të dytë, dhe kësaj radhe Egzona lindi binjakë, Elian dhe Eraldin.

Me rastin e lindjes së tyre, Egzona dhe Albatriti morën urime të shumta nga njerëz të ndryshëm.

E sot, Albatriti ka postuar një foto në Instastory me të cilën I ka falenderuar të gjithë që I uruan ata në këto ditë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE