0

Loredana zefi është e dashura e reperit të njohur, Mozikut.

Ata të dy para pak ditësh u bënë prindër të një vajze që e quajtën, Hana, përcjell ORAinfo.

Qysh në ditët e para, ata ia bënë edhe një profil në Instagram vajzës së tyre, e që menjëherë mori shumë ndjekës.

Edhe pse posa ka lindur, Loredana duket se ka filluar aktivitetet e saj muzikore, sepse mbrëmë ajo dhe Moziku kanë perfomuar në një mbrëmje./ORAinfo.

SHPËRNDAJE