0

Adriana Matoshi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që po e bëne dhe më të komentuar, shkruan ORAinfo.

Sasa është e përfolur shumëpër jetë private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar dhe po duket shumë e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE