0

Është një ndër aktoret më të njohura të kinematografisë turke.

Afra Saracoglu është aktorja që ndonëse në moshë shumë të re arriti të jetë shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Exhes’ në serialin shumë të njohur, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Ajo tani duket se është rritur, dhe po duket krejt ndryshe nga seriali./ORAinfo/

SHPËRNDAJE