0

Meda dhe Lulja janë çifti më i përfolur në publik.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë ne rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime nga jeta e tyre.

Sonte nusja e Medës ka publikuar një foto në të cilën shihet se i ka zgjatur flokët, por nuk po duket edhe aq bukur me këtë stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE