0

Ja si dukej Ledjana para se të hynte në ‘Përputhen’.

Ledjana Prenga u bë shumë e njohur pas hyrjes në “Përputhen”, ku gjeti dhe dashurinë dhe sot është çift me Mevlanin.

Ledjana është dhe një nga vajzat më simpatike të emisionit, por para famës ka patur një pamje tjetër.

“Iconstyle.al” ka siguruar disa foto të konkurrentes para se të bëhej e njohur.

Në disa prej fotove Ledjana shfaqet duke pozuar në palestër dhe ka të njëjtat forma bombastike si sot.

SHPËRNDAJE