0

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAvip.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Learta vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në foton e fundit ajo shihet se kësaj radhe i ka drejtuar flokët dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE