0

Kaq shumë është dobësuar Bulza Fejzullahu.

Këngëtarja e dikurshme e skenës sonë muzikore, Bulza Fejzullahu, ani pse larg muzikës, kohë pas kohe tëeheq sërish vëmendjen.

Epo, dikur ishte emër, andaj është e natyrshme që publiku të ketë ende kuriozitet për vajzën e njohur të Sabri Fejzullahut, shkruan Kosovarja.

Bulza, që bashkë me të shoqin dhe dy vajzat po jeton në Amerikë, së fundi ka ndryshuar shumë, pasi ka hequr goxha kilogramë dhe po duket si në ditët e saj më te mira të rinisë.

Bulza Fejuzllahu ka kohë qe nuk ka qenë në vendlindje, ndërkaq së fundi e ka parë të atin e është çmall me të, pasi Sabriu ishte në koncert në SHBA.

SHPËRNDAJE