0

A e dini çka punonte Mimoza Mustafa para se të takohej me Shkumbin Kryeziun?

Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu janë njëri nga çiftet tona të cilët pas një pauze që patën u rikthyen prapë në skenën muzikore.

Mimoza Mustafa njihet si njëra ndër këngëtaret tona me një gusto të veçantë.

Vishet e rregullohet deri në detaje, por ajo dikur nuk ishte kështu.

Mimoza para se ta njihte tashmë bashkëshortin e saj Shkumbin Kryeziun, thuhet se ishte vallëtare në produksionin e këtij të fundit.

Ajo shfaqej nëpër xhirimet e viteve të 90-ta, si vallëtare nëpër videot festive që bëheshin atë kohë.

E më pas duket se çifti u lidhën dhe u dashuruan aq shumë sa që si rezultat i dashurisë së tyre kanë krijuar edhe familje.

Vlen të cekim se për Shkumbinin Mimoza është gruaja e dytë, ai kishte një martesë të mëhershmet ku nga ajo martesë Shkumbini i la gruan me dy djem.

SHPËRNDAJE