0

Adelina Tahiri vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pa grim e edhe e tillë po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE