0

Blerona Zeqiri feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj.

Ishte viti 2009 kur Blerona Zeqiri u shfaqë për herë të parë në ekran.
Moderatorja kosovare qysh në moshë të re u bë pjesë e botës së moderimit, ndaj edhe ka një simpati të veçantë nga publiku.

E sot Blerona feston ditëlindjen e saj të 26-të.

Mes urimesh të para që mori ishin ai nga shoqjsa saj Arbnora, miku Graniti dhe motra saj Blerta.

Të tre thanë fjalët më të bukura për të duke mos kursyer asgjë e duke na dhënë ttë kuptojmë se Blerona qenka e vlerësuar goxha shumë jo vetëm nga familja por edhe nga miqtë.

Ndaj, urime edhe 126 tjera.

SHPËRNDAJE