0

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të përformojnë në dasma e në festa të tjera familjare, shkruan ORAvip.

Afërdita dhe vajza e saj nuk mungojnë as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Edhe në imazhin e fundit, duke i kushtuar vëmendje grimit dhe veshjes ato duken të mrekullueshme.

Në këtë imazh vështirë ta dallojmë cila është nëna e cila bija. Të dyjat po dukesh shumë bukur. /ORAvip/

SHPËRNDAJE