0

Nora Istrefi është këngëtarja që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo është shumë e përfolur për linjat e saj plot stil krahas karrierës muzikore, përcjell ORAinfo.

Norën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar dy foto ku shihet që sapo ka dalë nga frizerja dhe veshja e saj transparente është ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE