0

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Që nga moment I daljes në skenë ajo ka sjellur vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë nga fansat, përcjell ORAinfo.

Edhe sot Nora është shumë aktive në muzikë dhe kohë pas kohe publikon projekte të reja.

Krahas kësaj ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë nga frizerja me grimerja me pamjen më të bukur ndnjëherë, mirëpo, ai që bie në sy është fustani I saj ngjyrë rozë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE